1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вторник Дек 10

Інформація про сесію

Автор: Admin 08 Ноября 2019

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Миколаївська районна рада інформує, що до порядку денного чергового пленарного засідання районної ради сьомого скликання планується внести питання «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови Миколаївської районної ради Миколаївської області сьомого скликання».

 

Особи, які бажають ознайомитись з даним проектом рішення районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Інформація про сесію

Автор: Admin 15 Ноября 2019

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Миколаївська районна рада інформує, що до порядку денного чергового пленарного засідання районної ради сьомого скликання планується внести питання «Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату Миколаївської районної ради».

 

Особи, які бажають ознайомитись з даним проектом рішення районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Інформація про сесію

Автор: Admin 25 Ноября 2019

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Миколаївська районна рада інформує, що до порядку денного чергового пленарного засідання районної ради сьомого скликання планується внести наступні питання:

- «Про затвердження плану роботи Миколаївської районної ради Миколаївської області на 2020 рік»;

- «Про зняття з контролю та визнання такими, що втратили чинність рішень районної ради».

 

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Інформація про проведення заходів на території Миколаївського району

03 грудня заступник голови районної ради   Мухарський І.Г.взяв участь у  роботі Тридцятої позачергової сесії Миколаївської обласної ради.

05 грудня в залі засідань районної ради відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди святкування  Дня місцевого самоврядування.

На свято завітали депутати районної ради, працівники виконавчих апаратів районної, селищної, сільських рад, ветерани місцевого самоврядування, начальники державних служб, управлінь та відділів райдержадміністрації.

З вітальним словом виступив заступник голови районної ради Мухарський І.Г. Почесними грамотами Миколаївської обласної та районної рад відзначено кращих працівників району.

Святкову концертну програму склали виступи творчих колективів Степівського будинку культури.

06 грудня делегація Миколаївського району на чолі із заступником голови районної ради  Мухарським І.Г.взяла участь в обласних урочистих заходах з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

_________________________________________________

27 листопада  заступник голови районної ради  Мухарський І.Г.в рамках проведення Дня освіти, відвідав Шостаківський ЗЗСО І-ІІІ ст., де ознайомився із життям школи та досягненнями педагогічного та учнівського колективів.

29 листопада районною радою проведено семінар-нарадуз секретарями селищної, сільських рад за участі заступника голови районної ради Мухарського І.Г.

На семінарі були присутні начальник Миколаївського відділення Очаківської ОДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області, директор Миколаївської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, начальник Миколаївського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, начальник служби у справах дітей Миколаївської райдержадміністрації, начальник відділу організації надання  безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її  надавачамиМиколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної  правової допомоги та працівники виконавчого апарату районної ради.

         До порядку денного було включено такі питання:

- про кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році.

- про громадські роботи соціальної направленості;

- про повноваження селищної та сільських рад в частині захисту прав, свобод і законних інтересів дітей;

-  про погодження органами місцевого самоврядування переліку об’єктів та видів робіт, на яких порушники чинного законодавства відбуватимуть у  2020 році громадські та суспільно-корисні роботи;

-  про взаємодію органів місцевого самоврядування та Миколаївського районного відділу з питань пробації щодо проведення соціально-виховної роботи та надання соціальних послуг суб’єктам пробації;

- про розвиток системи надання безоплатної правової допомоги в Миколаївському районі.

За підсумками наради секретарям селищної, сільських рад були надані відповідні рекомендації.

______________________________________________

21 листопада  відбулося засідання постійної комісії  районної ради з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку з розглядом листів, які надійшли на адресу постійної комісії.

21 листопада  заступник голови районної ради Мухарський І.Г. провів особистий виїзний прийом громадян на  території Петрівської сільської ради.                      

22 листопада  заступник голови районної ради  Мухарський І.Г. взяв участь у робочій зустрічі голови облдержадміністрації  О. Стадніка з народними депутатами України від Миколаївської області щодо обговорення питання про внесення змін до перспективного плану формування територій громад області.

___________________________________________________

05 листопада  заступник голови районної ради Мухарський І.Г. з робочою поїздкою відвідав Степівський та Зеленогайський ЗЗСО.

07 листопада заступник голови районної ради Мухарський І.Г. провів особистий прийом громадян.

_________________________________________________

28 жовтня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь в одноденній  фаховій  майстерні для представників обласної та районних рад на тему: «Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини», яка відбувалась в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

29 жовтня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь в практичному семінарі з питань впровадження медичної реформи на вторинному рівні, який організовано за сприяння Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування.

01 листопада заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь в районних заходах з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери.

_____________________________________________________

22 жовтня в рамках проведення Двадцять восьмої сесії районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради. Розглянуто двадцять сім питань порядку денного.

Особлива увага була приділена ходу виконання районних програм, а саме:

- районної Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян в Миколаївському районі на 2017-2021 роки;

- Програми «Питна вода Миколаївського району на період до 2020 року»;

- районної Цільової програми «Ліси Миколаївщини на 2010-2018 роки».

- Районної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Миколаївського району на 2014-2018 роки;

- районної Цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2013-2018 роки;

- Програми розвитку фізичної культури і спорту в Миколаївському районі на 2014-2018 роки;

- Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївського району на 2014-2019 роки;

- районної Програми «Медичні кадри Миколаївського району» на 2013-2019 роки;

- Програми імунопрофілактики та захисту населення Миколаївського району від інфекційних хвороб на 2010-2019 роки;

- районної Програми запобігання і лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань у Миколаївському районі  на 2018-2020 роки та інших.

В результаті обговорення були прийняті відповідні висновки та рекомендації.

22 жовтня відбулося засідання президії районної ради щодо узгодження питань порядку денногоДвадцять восьмої сесії районної ради.

25 жовтня 2019 рокувідбулась Двадцять восьма сесія районної ради сьомого скликання.

В ході пленарного засідання було розглянуто та прийнято 28 рішень. Серед них, депутати районної ради підтримали звернення депутатів Миколаївської районної ради Голіадзе Г.М. та Протченка С.Г.

_____________________________________________

12 жовтня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь в урочистому відкритті районної спартакіади Миколаївського району серед працівників підприємств, установ, організацій, ОТГ, сільських рад та депутатів різних рівнів, приуроченої до Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

13 жовтня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення дня села Ковалівка.

15 жовтня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь в урочистому відкритті Музею слави мужніх «Відгуки війни» та закладанні «капсули часу» для нащадків на території Веснянської сільської ради.

17  жовтня  заступник голови районної ради Мухарський І.Г.  провів особистий виїзний прийом на території Кривобалківської сільської ради.

17 травня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку з розглядом проекту рішення районної ради «Про внесення змін до районного бюджету Миколаївського району на 2019 рік».

________________________________________________

09  жовтня  заступник голови районної ради Мухарський І.Г. з робочою поїздкою відвідав Ковалівську сільську раду.

09  жовтня  керуючий справами виконавчого апарату районної ради Кравець Н.В. взяла участь у засіданні  районного штабу з підготовки до опалювального сезону 2019-2020 року та сталого його проходження.

10 жовтня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь у робочій зустрічі з головою Миколаївської облдержадміністрації  Стадником О.В. та представників центральних органів виконавчої влади з питання обговорення мирного врегулювання ситуації на Сході країни.

11 жовтня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь в роботі двадцять дев’ятої позачергової сесії Миколаївської обласної ради.

_______________________________________________

02 жовтня  заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь у нараді з питань передачі спільної власності територіальних громад сіл, селищ у комунальну власність територіальних громад Миколаївського району, а також  реформування Миколаївської центральної районної лікарні.

03 жовтня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. провів особистий прийом громадян.

03 жовтня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь в районних урочистих заходах  з нагоди Дня учителя.

Найкращих працівників освітянської галузі, які досягнули найбільших успіхів у справі навчання і виховання підростаючого покоління, нагороджено Почесними грамотами Миколаївської районної ради.

04 жовтня керуючий справами виконавчого апарату районної ради Кравець Н.В. взяла участь у засіданні районної комісії з питань преміювання кращих механізаторів на нагородження обласною премією імені Федора Іванова – героя України.

04 жовтня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. разом з головою ГО «Миколаївська обласна організація товариства сприяння обороні України» Юрієм Шутяком, учасником АТО, помічником голови ГО «Миколаївська ОО ТСО України» Олександром Обуховським, начальником відділу освіти райдержадміністрації Оленою Завгородньою привітали і вручили Дипломи та подарунки команді «Степові Соколи» Зеленоярського ЗЗСО І-ІІІ ст. за 3 місце на Міжрегіональному турнірі тактико-спеціальної підготовки «Захисник Вітчизни», який проходив за сприяння ГО ТСОУ у м. Чергнігів.

_______________________________________________

 

Вступ

 

   27 листопада 2015 рокурозпочала свою роботу Миколаївська районна рада  VIІ скликання, яка спрямовує свої зусилля на вирішення питань соціально-економічного розвитку району та на виконання прийнятих Програм.

         Сьогодні Миколаївський район добре знають не тільки в області, а й далеко за її межами завдяки степівським хліборобам і тваринникам, радсадівським садоводам і виноградарям, ольшанським цементникам, людям добросовісної праці та творцям духовної краси, піснярам і танцюристам, дорослим і юним спортсменам, переможцям дитячих та учнівських фестивалів, конкурсів, олімпіад, славним ветеранам і пенсіонерам – усім патріотам нашої маленької батьківщини.

Новини

Новости на этой неделе отсуствуют

Кто онлайн

Сейчас 7 гостей онлайн